Yükleniyor...

 

Polatsan Tarım Ürünleri Gıda San tic Ltd Şti

 

Polatsan Tarım Ürünleri Gıda San ve Tic Ltd Şti;1995 yılından bugüne Gaziantep'in Nizip ilçesinde 6000 m² lik alana sahip üretim tesisinde; eleme, ayıklama ve paketleme yapmaktadır.

Polatsan Tarım Ürünleri Gıda San ve Tic Ltd Şti'nin üretim faaliyeti tamamen taze, doğal ve kaliteli ürün odaklı olup tüketicilere doğal ve uygun fiyatlı ürünler sunmanın yanı sıra çiftçilere de maddi katkılar ile teorik ve pratik bilgiler sunarak çiftçileri de desteklemektedir.

Şirket "Baharat ve baharatta kalite bizim işimizdir..." amacıyla çıktığı yola; çiftçi ve köylüyü destekleyerek "Müşterilerimize en uygun fiyatı sunmak da bizim işimizdir..." amacını eklemiştir.

Şirket ilk kurulduğu günden bu güne kadar uygulamış olduğu yöntemler neticesinde 2013 yılında Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından baharat dalında Yılın Markası seçilerekTüketicilere Önerilen Marka olarak yer almıştır. Aynı yıl içerisinde Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından kalite ödülü almıştır.

Polatsan Tarım Ürünleri Gıda San ve Tic Ltd Şti'nde üretilen tüm ürünler "Türk Gıda Kodeksi"ne uygun üretilmekte olup, gerek ürünlerin hijyen şartları ve üretim aşamaları gıda mühendisi tarafından kontrol edilmekte gerekse çalışanların hijyen eğitimi uzman hekim tarafından verilmektedir.